Letošní ročník ukončen

14.4.2019
Ročník 2018/19 byl o uplynulém víkendu ukončen a můžeme se zabývá úspěchy či neúspěchy našich týmů.
Nejprve k 1.lize žen - bohužel se nepodařilo v posledním domácím utkání vyhrát a proto z nejvyšší soutěže ženy odstupují a mohou se pokusit o návrat v příštím ročníku. Vzhledem k podmínkám, které v soutěži měly, je to možná odpovídající výsledek, i když některé zápasy byly smolné, ale tak už to ve sportu chodí.

Muži dosáhli na 4. místo v tabulce a celou soutěž odehráli v relativně klidném prostředku tabulky. Ale to neznamená, že by měli usnout na vavřínech, ale mohou svůj výsledek v příštím ročníku jistě i zlepšit.

Družstvo KP si pravděpodobně uchová příslušnost do KP1,ani ne tak vlastní zásluhou, ale spíše díky "příslušnosti" jednoho z sestupujících celků z divize. Určitě mají v příštím ročníku co zlepšovat, protože předposlední místo jistě neodpovídá jejich přání ani výkonnosti.

Družstvo C, které odehrálo svou soutěž v jindřichohradeckém okresek (z důvodu nižšího počtu hráčů v družstvu) sice skončilo poslední, ale určitě soutěž splnila svůj účel, protože tzv. rozehrálo další hráče a hráčky a bylo by přínosem jeho zachování i pro další ročník.